Morada Do Valle Chales
| WiFi Wi-Fi | Spa og afslapning Jacuzzi | Børnevenlig Tremmesenge/vugger |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Morada Do Valle Chales ligger i Timbe do Sul og tilbyder indkvartering med jacuzzi.
Serra da Rocinha kan man nå inden for 4 km af indkvarteringen. Hytte er placeret 51 km til Balneario Gaivota.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Kedel
Aktiviteter og afslapning
- Have
- Jacuzzi
På værelset
- Klimaanlæg
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Fladskærms TV
- Tremmesenge/vugger
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 15:00 indtil 22:00
Udtjekning: indtil 13:00
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Morada Do Valle Chales villa?
Gæster på Morada Do Valle Chales villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Morada Do Valle Chales villa?
Du kan bo på Morada Do Valle Chales villa med dit kæledyr.